YG Sports - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या
