YG Sports - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Default
nl: Standaard

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Email Settings
nl: E-mailinstellingen

en: Yellow
nl: Geel

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Brown
nl: Bruin

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Light Blue
nl: Lichtblauw

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen
