YG Sports - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Help
nn: Hjelp

en: Default
nn: Standard

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Highlighted
nn: Utheva
