YG Sports - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Yellow
oc: Jaune

en: Primary
oc: Primaire

en: Secondary
oc: Secondaire

en: Page top
oc: Naut de la pagina

en: Page bottom
oc: Bas de la pagina

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
