YG Sports - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Default
pt: Padrão

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Add new comment
pt: Comentar

en: Theme Settings
pt: Configurações de Tema

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Pink
pt: Rosa

en: Green
pt: Verde

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Email Settings
pt: Definições de e-mail

en: Yellow
pt: Amarelo

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Fim da página

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Light Blue
pt: Azul Claro

en: Top Bar
pt: Topo de
