YG Sports - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Theme Settings
ru: Настройки темы

en: Red
ru: Красный

en: Purple
ru: Фиолетовый

en: Pink
ru: Розовый

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Orange
ru: Оранжевый

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Email Settings
ru: Настройки e-mail

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Highlighted
ru: Подсвеченные
