YG Sports - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Blue
sq: Blu
