YG Sports - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Help
sv: Hjälp

en: Default
sv: Förvald

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Yellow
sv: Gul

en: Primary
sv: Primär

en: Secondary
sv: Sekundär

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Light Blue
sv: Ljusblå

en: Twitter URL
sv: URL för Twitter
