YG Sports - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Content
te: సారము

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Blue
te: నీలం

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు
