YG Sports - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư

en: Yellow
vi: Vàng

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: Page top
vi: Đầu trang

en: Page bottom
vi: Cuối trang

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh
