YG Sports - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal
