YG Sports (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Theme Settings
pl: Ustawienia szablonu

en: Red
pl: Czerwony

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Email Settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Yellow
pl: Żółty

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski
