YG Sports (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Default
uk: Базово

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Red
uk: Червоний

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Email Settings
uk: Параметри ел. пошти

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Brown
uk: Коричневий

en: Light Blue
uk: Світло-синій
