YG Sprint (8.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Email
tr: E-posta

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla
