Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Preview
da: Gennemse

en: Map
da: Knyt

en: Map type
da: Korttype

en: Map zoom level
da: Kortets zoomniveau

en: Field types
da: Felttyper
