Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Map
nl: Landkaart

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Map zoom level
nl: Zoomniveau van kaart

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Map center
nl: Midden van de kaart

en: Map controls
nl: Kaartcontroles

en: Map behaviors
nl: Kaartgedragingen
