Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Preview
es: Vista previa

en: Map
es: Mapa

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Map type
es: Tipo de mapa

en: Map width
es: Ancho del mapa

en: Map height
es: Altura del mapa

en: Preset
es: Valor prestablecido

en: Map zoom level
es: Nivel de zoom del mapa

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Map controls
es: Controles del mapa
