Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Preview
hu: Előnézet

en: Map
hu: Térkép

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Preset
hu: Beállítás

en: Field types
hu: Mezőtípusok
