Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Map
ru: Карта

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Map type
ru: Тип карты

en: Map width
ru: Ширина карты

en: Map height
ru: Высота карты

en: Roadmap
ru: Дорожная карта

en: Field types
ru: Типы полей

en: Map center
ru: Центр карты

en: Map auto centering
ru: Автоцентрирование карты

en: Map auto zooming
ru: Автомасштабирование карты

en: From 1 to 16
ru: От 1 до 16

en: Balloon content
ru: Содержимое балуна

en: Map center coordinates: Longtitude,Latitude
ru: Координаты центра карты: Долгота,Широта

en: Satelite
ru: Спутник

en: Public map
ru: Народная карта

en: Hybrid public map
ru: Народный гибрид
