Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Map
sv: Karta

en: Map type
sv: Typ av karta

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Field types
sv: Fälttyper
