Ymaps Geolocation field formatter (8.x-1.3) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Preview
fr: Aperçu

en: Map
fr: Carte

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Map type
fr: Type de carte

en: Map width
fr: Largeur de la carte

en: Map height
fr: Hauteur de la carte

en: Preset
fr: Pré-réglage

en: Map zoom level
fr: Niveau de zoom de la carte

en: Field types
fr: Types de champs
