YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Field types
ar: أنواع الحقل
