YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Default
az: Susmaya görə

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Date value
az: Tarix qiyməti
