YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Value
ca: Valor

en: Default
ca: Per defecte

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: Month
ca: Mes

en: Day
ca: Dia

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Date value
ca: Valor de tipus data
