YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Value
de: Wert

en: Default
de: Standard

en: Year
de: Jahr

en: Date format
de: Datumsformat

en: Month
de: Monat

en: Day
de: Tag

en: Default value
de: Standardwert

en: Field types
de: Feldtypen

en: Date value
de: Datumswert

en: Min placeholder
de: Min. Platzhalter
