YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Month
et: Kuu

en: Day
et: Päev

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Date value
et: Kuupäeva väärtus
