YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Default
fi: Oletus

en: Year
fi: Vuosi

en: Date format
fi: Päivämäärän muoto

en: Month
fi: Kuukausi

en: Day
fi: Päivä

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Date value
fi: Päivämääräarvo
