YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Value
is: Virði

en: Default
is: Standard

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur
