YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Default
fr: Par défaut

en: Year
fr: Année

en: Date format
fr: Format de date

en: Month
fr: Mois

en: Day
fr: Jour

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Field types
fr: Types de champs

en: Date value
fr: Valeur de date

en: Min placeholder
fr: Placeholder pour Min
