YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Value
gl: Valor

en: Default
gl: Predeterminado

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Default value
gl: Valor predefinido
