YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Year
gu: વર્ષ

en: Date format
gu: તારીખ બંધારણ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
