YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Month
he: חודש

en: Day
he: יום

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Date value
he: ערך תאריך
