YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Year
hi: वर्ष

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Month
hi: माह

en: Day
hi: दिन

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य
