YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
