YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: Default
jv: Gawan

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Month
jv: Wulan

en: Day
jv: Dina

en: Default value
jv: Biji gawan
