YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
