YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Day
kn: ದಿನ
