YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Month
lv: Mēnesis

en: Day
lv: Diena

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
