YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Value
mn: Утга

en: Default
mn: Анхны утга

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Month
mn: Сар

en: Day
mn: Өдөр
