YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Value
ne: मान

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
