YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Default
nl: Standaard

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Month
nl: Maand

en: Day
nl: Dag

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Date value
nl: Datumwaarde

en: Min placeholder
nl: Min-token
