YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Default
nn: Standard

en: Year
nn: År

en: Date format
nn: Datoformat

en: Month
nn: Månad

en: Day
nn: Dag
