YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Default
pl: Domyślny

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Month
pl: Miesiąc

en: Day
pl: Dzień

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Field types
pl: Typy pól

en: Date value
pl: Wartość daty

en: Min placeholder
pl: Zaślepka dla Minimum
