YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Month
fa: ماه

en: Day
fa: روز

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض
