YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Default
ps: تلواله

en: Year
ps: کال

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ
