YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Default
ru: По умолчанию

en: Year
ru: Год

en: Date format
ru: Формат даты

en: Month
ru: Месяц

en: Day
ru: День

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Field types
ru: Типы полей

en: Date value
ru: Значение даты

en: Min placeholder
ru: Мин заполнитель
