YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Default
sl: Privzeto

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Month
sl: Mesec

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
