YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Default
sv: Förvald

en: Year
sv: År

en: Date format
sv: Datumformat

en: Month
sv: Månad

en: Day
sv: Dag

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Date value
sv: Datumvärde
