YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Default
ta: இயல்பான

en: Year
ta: வருடம்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Date value
ta: தேதி மதிப்பு
