YMD Date - Pre Epoch, Partial Date Values (1.0.2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Year
te: సంవత్సరం

en: Date format
te: తేదీ ఆకృతి

en: Month
te: నెల

en: Day
te: రోజు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
